caulkers اصفهان مشاهده روزنامه صفحه نخست

caulkers: اصفهان مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان اصفهان

گت بلاگز ورزشی کارها مهمی جهت ورود به عرصه بین المللی باید صورت گیرد / کاظمیان

دبیر کل فدراسیون سوارکاری گفت: جهت ورود به عرصه بین المللی در چند زمینه باید کارهای مهمی انجام دهیم.

کارها مهمی جهت ورود به عرصه بین المللی باید صورت گیرد / کاظمیان

محمد کاظمیان، دبیر کل فدراسیون سوارکاری، در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان گفت : یکی از شرایط بین المللی شدن بحث دوپینگ هست. دوپینگ در گذشته در حد ملی بررسی می شد، ولی در حال حاضر جهت ورود به رویدادهای بین المللی باید بر اساس قوانین بین المللی دوپینگ پیش برویم. اگر تا کنون در برابر مبارزه با دوپینگ محرومیت های کوتاه مدت اعمال می شد، از این بعد باید طبق قوانین بین المللی با آنها مقابله شود به این علت که بازرسان بین المللی به صورت غافلگیرانه از اسب ها آزمون خواهند گرفت و ممکن است که محرومیت های مدام العمر ایجاد شود.

وی در ادامه افزود: یکی دیگر از مواردی که باید در بین المللی شدن این رشته به آن توجه کرد عنوان قرنطینه هست. تا زمانی که نتوانیم این عنوان را بر طرف کنیم، جهت بین المللی شدن کاری از پیش نمی رود. در این خصوص باید چند آزمایش بر روی اسب ها انجام شود. مشمشه و دورین 2 بیماری است که باید جهت سلامت اسب ها مورد آزمایش قرار گیرند. در دنیا این آزمایش از طریق خون اسب صورت می گیرد. ما در کشور عزیزمان ایران توانستیم این آزمون را که به CF مشهور است از سال گذشته انجام دهیم. این آزمون یکی از الزامات قرنطینه هست.

وی در آخر گفت: تنها راه نجات ما از برون رفت پرسشها و مدال نگرفتن ها برطرف همین مقدمات است تا بتوانیم وارد مسابقه های بین المللی شویم، در غیر این صورت به نتیجه ای که می خواهیم نمی رسیم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آزمایش | دوپینگ | قوانین | قوانین بین المللی | محمد کاظمیان | دبیر کل فدراسیون سوارکاری | دوپینگ | فدراسیون سوارکاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog