caulkers اصفهان مشاهده روزنامه صفحه نخست

caulkers: اصفهان مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان اصفهان

گت بلاگز بین‌الملل تجمع در برابر کنگره آمریکا در اعتراض به لغو اوباماکر

معترضان همزمان با نشست کنگره آمریکا جهت لغو طرح خدمات درمانی ارزان در آمریکا موسوم به اوباماکر، در برابر ساختمان کنگره تجمع کردند.

تجمع در برابر کنگره آمریکا در اعتراض به لغو اوباماکر

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری رویترز؛ معترضان همزمان با نشست کنگره آمریکا جهت لغو طرح خدمات درمانی ارزان در آمریکا موسوم به اوباماکر، در برابر ساختمان کنگره تجمع کردند و در حمایت از این بیمه خدمات درمانی شعار دادند.
تجمع کنندگان پارچه نوشته هایی در دست داشتند که روی آن در حمایت از این طرح بیمه خدمات درمانی نوشته شده است بود که اوباماکر موجب نجات جان مردم می شود.

عبارات مهم : قانون

نانسی پلوسی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا و سناتور برنی سندرز، نماینده دموکرات در این تجمع حاضر شدند و صحبت کردند.
بن ویکر، رییس دفتر گروه مردم نهاد موسوم به موو آن (move on)در واشنگتن در اظهاراتی در این تجمع گفت: اگر بیمه درمانی ترامپ تصویب شود، دیگر وضع حمل از جمله موارد مورد پوشش بیمه خدمات درمانی نخواهد بود. اگر این بیمه تصویب شود دارو ها و خدمات درمانی مربوط به بیماری آسم و بیماریهای مادرزاد باید با قیمت های آزاد خریداری شود که دیگر اکثر مردم آمریکا قادر به پرداخت آن نخواهند بود. هزاران نفر به علت ناتوانی در پرداخت هزینه های درمانی، جان خود را از دست خواهند داد و به همین علت است که ما اینجا آمده ایم تا اعلام کنیم که همه تلاش خود را خواهیم کرد تا اجازه ندهیم بیمه درمانی ترامپ تبدیل به قانون شود.
نانسی پلوسی، رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا نیز گفت: مسئله آنها بیمه نیست. مسئله آنها ایدئولوژی هست. آنها به دنبال تصویب یک قانون مالیاتی با نقاب یک قانون بیمه خدمات درمانی تازه هستند. این قانون بیمه تازه یکی از بزرگترین طرح های انتقال ثروت از خانواده های کارگر به ثروتمندان و شرکت های ثروتمند آمریکا خواهد بود. به این علت است که آنها به دنبال لغو قانون اوباماکر هستند که بتوانند قانون مالیاتی خودشان را تصویب کنند.
سناتور برنی سندرز نیز ترامپ را خطاب قرار داد و گفت: تو به دنبال حمایت از طبقه کارگر نیستی. زمانی که بیست و چهار میلیون نفر را از بیمه خدمات درمانی محروم می کنی و دریافت حق بیمه از کارگران با سنین بالاتر را زیاد کردن می دهی و زمانی که هشتصد میلیارد دلار بودجه بیمه خدمات درمانی موسوم به مدیکیت را کم کردن می دهی و علاوه بر همه اینها سیصد میلیارد دلار در قالب معافیت مالیاتی به دو درصد جامعه می دهی و این مسئله را ثابت می کنی که این کارها حمایت از طبقه کارگر نیست بلکه اعلان جنگ با کارگران و کارمندان در این کشور است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: قانون | درمانی | آمریکا | اوباماکر | خدمات درمانی | مجلس نمایندگان | بین الملل | اوباماکر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog