caulkers اصفهان مشاهده روزنامه صفحه نخست

caulkers: اصفهان مشاهده روزنامه صفحه نخست روزنامه های استان اصفهان

گت بلاگز اخبار حوادث پای رابطه پنهانی در میان است؟ ، فوت مشکوک زن ایرانی به وسیله 2 افغانی در پارک چیتگر

عصر یکشنبه 24 تیر مرد جوانی به کلانتری 181 عوارضی رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. او گفت: ساعت 11 امروز همسرم سوار بر خودروی پرایدش منزل را به قصد خرید ترک ک

فوت مشکوک زن ایرانی به وسیله 2 افغانی در پارک چیتگر/ پای رابطه پنهانی در میان است؟

عبارات مهم : ماشین

عصر یکشنبه 24 تیر مرد جوانی به کلانتری 181 عوارضی رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. او گفت: ساعت 11 امروز همسرم سوار بر خودروی پرایدش منزل را به قصد خرید ترک کرد. چند ساعتی از رفتن همسرم گذشته بود که دلواپس شدم و با تلفن همراهش تماس گرفتم. ولی گوشی او در دسترس نبود. با این تصور که شاید به منزل دوستان و اقوام رفته باشد با آنها تماس گرفتم ولی آنها هم خبری از همسرم نداشتند. سابقه نداشت که همسرم مدت وقت طولانی دخترم را در منزل تنها بگذارد و بی خبر جایی برود. تصور می کنم که جهت او اتفاقی رخ داده باشد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛با شکایت مرد جوان تحقیقات جهت یافتن مینا شروع و شماره پلاک خودروی او به کلیه واحدهای گشت اعلام شد.

ساعتی بعد مأموران کلانتری خودروی پراید زن جوان را در حالی که یک مرد افغانی راننده آن بود مشاهده کردند. با دستور ایست مأموران، راننده 25 ساله دستگیر شد.

پای رابطه پنهانی در میان است؟ ، فوت مشکوک زن ایرانی به وسیله 2 افغانی در پارک چیتگر

وی در بازجویی ها بسرعت لب به اعتراف گشود و گفت: صبحگاه امروز من به همراه دو هم ولایتی ام سوار ماشین مینا شدیم. مینا به سمت پارک جنگلی چیتگر حرکت کرد و در نزدیکی پارک توقف کرد. چون آشنایی زیادی با مینا نداشتم، من داخل ماشین ماندم و دو دوستم به همراه زن جوان وارد پارک شدند. ساعتی از رفتن آنها گذشته بود که دوستانم هراسان از پارک خارج شده است و از من درخواست کردند که حرکت کنم. سراغ مینا را که گرفتم آنها گفتند او را به قتل رسانده اند. بعد از طی مسافتی آنها از ماشین پیاده شده است و به سمت کرج رفتند و من نیز با ماشین مینا در خیابان پرسه می زدم که دستگیر شدم.

با اعتراف مرد افغانی عنوان به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و تحقیقات جهت یافتن جسد مینا و دستگیری دو متهم دیگر به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه یافت. بدهید ترتیب مأموران وارد پارک جنگلی شده است و از ساعت 9 تا 12 شب به جست و هوا جسد پرداختند. درنهایت جسد مینا را داخل پارک جنگلی چیتگر درحالی که با شال خودش خفه شده است بود یافتند.

عصر یکشنبه 24 تیر مرد جوانی به کلانتری 181 عوارضی رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. او گفت: ساعت 11 امروز همسرم سوار بر خودروی پرایدش منزل را به قصد خرید ترک ک

به دستور بازپرس مرادی، جسد زن جوان جهت مشخص شدن علت مهم فوت به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. همچنین کارآگاهان جنایی موفق به دستگیری دومین مرد افغان شدند. بررسی ها جهت دستگیری متهم سوم این پرونده ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ماشین | پارک جنگلی | پارک چیتگر | پارک جنگلی چیتگر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog